Reference

Naše společnost působí na trhu již řadu let a dokončila velkou řadu zakázek k velké spokojenosti odběratelů. Níže můžete nalezést výběr z těch nejzajímavějších zakázek, na kterých jsme pracovali.

Olomouc – Dům u Parku, multifunkční objekt

Nové jeviště s černým sametem, kolejnicemi a bočními horizonty. V hledišti jsme dodávali elektro kolejnice synchronizované na jeden ovladač a na ně věšeli černé samety, sloužící také jako blackout vykrytí.

Drnovice u Vyškova

Kompletní projektové práce v oblasti audio – video – projekce, akustická úprava KD včetně projektové dokumentace, opony na jevišti, světelná a zvuková technika včetně příslušenství od drátu ve zdi až po koncový prvek instalace ve velmi vysokém standardu, projekce, přenos obrazu do šaten herců.

Hodnota projektu: 2.3 mil Kč

Doba realizace: 8 měsíců

Dubňany

Komplexní možnost dodání od projektové dokumentace, přes hrubou instalaci až po finální instalaci koncových prvků a naprogramování. Jsme schopni zajistit a dodat v oblasti scénického svícení světla typu Halogen, Led (pletové bílé, barevné RGB), pohyblivé automatické světlené hlavy včetně systému řízení světelného pultu. V oblasti zvuku dodáváme reproduktory, kompletně zvukové příslušenství jako jsou mikrofony, head set sady, odposlechy, bass reproduktory, Line Array systémy, RACKY včetně profesionálních zvukových pultu a možnosti například dalších přípojných míst v místnosti. Vše na klíč.

Hodnota projektu: 4.3 mil Kč

Doba kompletního dodání: 2 měsíce

Bulhary

V krásném místě Bulhary na jižní Moravě jsme instalovali nejširší oponu vůbec, měří na šířku přes 16 m a na výšku má přes 6 metrů. Honosný samet zvýrazňuje mohutnost podia a pozvedává celý sál do úplné jiné perspektivy. Zadní a boční strany jeviště ohraničuje speciální zatemnující látka v černé barvě.

Frýdek Místek

Kompletní látková obměna scény jeviště v tomto krásném sále, s opravdu velmi kvalitním sametem v gramáži 500 g/m2, kde je vlas sametu opravdu honosný. Samet ošetřen permanentní nehořlavou úpravou TREVIRA, díky které je samet i po vyprání permanentně samozhášivý na úrovni B1. Instalace obsahovala více než 600 m2 tohoto kvalitního sametu.

Surf Arena Praha

Dodali jsme sem oddělující závěs ze surfařské zóny od multifunkčního sálu.

Cirkus Berousek

Dodávkou do věhlasného cirkusu byla dodávka série opon, přední opony, boční opony ohraničující nástup účinkujících na jeviště, zadní část, a truss konstrukci. Opony jsme zespodu ošetřili kvalitní koženkou stejné barvy, kvůli ochraně před opotřebení.

Černovice u Tábora

Instalace kompletně kolejnicového systému včetně elektro kolejnici pro hlavní oponu na dálkové ovládání, s napojením do chytrého systému řízení DALI. Systém uchycení kolejnic obsahoval výrobu a instalaci atypických konzol umožnující instalaci kolejnic do vzdálenosti 80 cm od stěn podél jeviště, aby bylo možno hercům chodit kolem bočních opon a vstupovat na scénu z různých pozic. Kvalitní sametové opony střední gramáže s nástřikem B1 do vyprání, tedy bez nutnosti každé 2 roky obnovovat nástřik.

Šternberk KD

Tato zakázka byla komplexním řešením v oblasti jevištní techniky, kde jsme nainstalovali veškeré kolejnicové systémy (ruční i lankové), tahové tyče, rumpály a dotvářeli jsme portálové věže. Dle přání jsme vytvořili na míru polohovatelná šálová ramena, ušili hlavní oponu, harlekýn, šály, horizont, sufity a vykrývací látky. Do sálu a salonku jsme nainstalovali akustické samety včetně kolejnicových systému. Použité zde byly těžké akustické samety a moltony. Dodávka velkoformátového projekčního plátna, projekce, zvuk a světlo. Tahové zdvihací zařízení, železná konstrukce.

ZUŠ Zruč nad Sázavou


Sofistikovaná dodávka tribunového systému neboli elevace do ZUŠ Zruč nad Sázavou, kde jsme museli využít maximálně prostor učebny s atypicky vystouplými sloupy podél stěn, celková plocha elevace 36 m2, nadstandardní šířka každého stupně 1 m, horní deska nášlapná světlý lakovaný buk, přední pohledová okopová lišta tvořena ze stejného materiálu jako je horní deska elevace a speciálně uchycená aby divák když by stál před elevací viděl jednotnost celého hlediště. Navíc v rámci bezpečnosti byli přidány prvky jako zábradlí a okopové lišty. Celkem 6 stupnu elevace, atypické řešení. Garantovaná nosnost 750kg/m2.

Planá nad Lužnicí

Komplexní dodávka jevištní technologie zaměřující se na automatizované moderní řešeni pomocí systému elektro kolejnic a dalších jevištních komponentů. Proměna starého kulturního domu na moderní víceúčelový sál byla hlavní priorita, kterou se naše společnost snažila naplnit. v rámci instalace jsme dodávali látkové vybavení salónku použitelné i jako rozdělovací element instalace s kolejnicí na ruční ovládaní jež jsme zapustili do podhledu, kvůli jednotnému vnímaní linii. Součástí dodávky byla i instalace elektro-kolejnic včetně systému řízení a možnosti kombinovat a sdružovat ovládání jednotlivých kolejnic, ty nesly ochranné sítě. Hlavni opona je na nejvyšší úrovni díky masivnější a inteligentní elektro-kolejnici včetně krásné sametové opony s permanentní samozhášivostí. Zadní horizont byl zvolen standardně moltonový s ruční kolejnicí.

Březolupy

Kompletní dodávka látkového vybavení sálu a jeviště v provedení námořnická modrá, kompletně sametové závěsy včetně konfekce a kolejnicového systému.

Luková

Do nově zrekonstruovaného KD jsme dodávali kompletně kolejnicový systém s nastavením obsluhy kolem jeviště, tedy včetně 80 cm konzol uchycující kolejnice pro využití místa okolo bočních opon a možnosti vbíhat na jeviště ze všech stran. Dodávka nové nové opony včetně lankové elegantní kolejnice a scénických speciálních držáku na světelnou techniku plus dodávku scénických halogenových světel.

Bohuslavice nad Vláří

Komplexní dodávka oponového systému a kolejnic do místního kulturního domu, včetně práce na zlepšení akustiky v sále pomocí materiálu Samet.

Nedvědice

Rekonstrukce KD sebou nesla i kompletní novou instalaci speciálních konzol pro obslužnost jeviště, nejmodernější kolejnicové systémy v kombinaci s kompletním látkovým vybavením s těžkými samet. Výsledkem je nadstandardní reprezentativní prostor, který bude sloužit pro kulturní účely.

Velké Bílovice - ZUŠ

Do základní umělecké školy jsme dodali a položili baletní povrch do jedné z tříd, kde se děti učí nejrůznější formy tance. Přání bylo místnost prosvětlit a proto zde byl použit bílý baletizol, který jsme položili a upravili dle stávajících dispozic.

Měnín

Komplexní dodávka závěsu z těžkého samet včetně kolejnic splňující jak estetický tak i akustický efekt a vše laděno do zlatavé honosné barvy.

Blackout zatemnění haly

Pro naše významného klienta jsme provedli zatemnění výrobní haly, určeno pro prezentační účely. Celkem bylo použito cca 800 m2 blackout látek s 100% nepropustností světla s možností budoucí variability a způsobu použití. Materiál byl použit německého původu s nejvyššími normami a požadavky na samozhášivost.

Chotoviny

Vyrobili a instalovali jsme boční opony, včetně dodávky kolejnic. Byl zde použit materiál molton, černý, samozhášivý. Opona je zhotovena z kvalitního sametu.

Městská síň Brno Soběšice

Nová jevištní podlaha šitá na míru z kvalitního dřeva a vysoce kvalitním nátěrem pro zatěžované povrchy, včetně nové lankové kolejnice, opony a harlekýnu. Portály na boku jeviště jsme nově potáhly sametem v barvě opony.

Mrákotín

Nové černé horizonty a šály do kulturního objektu z materiálu molton.

Zborovice

Dodali jsme novou oponu, harlekýn, boční opony a zadní opony.

Zvole

Nové opony na jevišti z kvalitních materiálu samet a molton včetně design a akustických závěsu do jeviště, které celý sál oživili a dodali celému sálu na atraktivitě.

Ostrava - Centrum volného času

Dodávka závěsů, opon do tohoto volnočasového centra obsahovala nejen hlavní oponu a harlekýn, ale také barevné provedení horizontů, včetně šál a sametových závěsu do hlediště. Vše bylo děláno na míru dle přání klienta.

Úholičky

V této obci jsme realizovali instalaci na míru ušitých opon a závěsů, a také dodávku kolejnicového systému. Dále jsme provedli instalaci akustického řešení pomocí materiálů vhodných pro pohlcení vyšších tónů. Jako materiál pro opony a závěsy jsme použili samet a na výkryty molton. V neposlední řadě dodávka ještě obsahovala kolejnice jak na ruční, tak i lankové ovládání.

Odry

Multifunkční hala obsahovala komplexní dodávku, od vybavení reprezentativní síně (řada sametů) od závěsů až po čalouněné prvky či vykrývací materiály jako byl molton a kolejnicové systémy. Do hlediště jsme instalovali kolejnice se samety, které byly ještě zpodšívkovány pro 100% blackout. Vybrané barvy zde byly modrá a červená, které kontrastně doplnovali celkový vzhled interiéru.

Žlutava

Do této obce jsme dodali hlavní oponu a harlekýn včetně lankového kolejnicového systému. Dodávka byla ze sametu 350 g/m2 s protipožární úpravou B1.

Letonice

Kombinace látek z materiálu Molton modré barvy splnilo přání klienta včetně dodávky kolejnic, sítí a zrcadel do tanečního sálu.

Vrskman

Komlexní dodávka do kulturního domu, kde dlouhou dobu bojovali se špatnou akustikou. Tuto věc naše společnost eliminovala pomocí instalace sametů, které nejen pomohli zlepšit akustiku v sále, ale také jej udělala hezkým. Součástí dodávky byly i jevištní komponenty, jako je opona, harlekýn a zadní horizonty, kde byl použit materiál motlon. Součástí dodávky byly i kolejnicové systémy.

Město Aš - Multifunkční centrum

Šití těžkých sametů pro potřebu zlepšeni akustiky sálu, šití black out závěsů z látky blackout dekomolton a instalace kolejnicového systému. Dodávka velkoformátového plátna, projekce. Železná konstrukce, AV technika.

Divadlo na Šantovce, Olomouc

Ušití nové hlavní opony, včetně dvou vstupních závěsů a konfekční úpravy na přání zákazníka.

Bohaté Málkovice

Do místního nově zrekonstruovaného KD jsme dodali kolejnice a středně těžké samety, vše laděno do elegantní hnědé barvy, doplnění u každé strany o poutka k přivázání závěsu k boku.

Kamenná u Šumperku

Nová modrá opona a harlekýn vyšší gramáže.

Moravskoslezský Kocov

Multifunkční pódium se sukýnkou vytvořenou podél pódia a přidání 2 stupňů schodku.

Základní škola Slovanské náměstí Brno

Standardní řešení opon, ze sametů střední váhy, doplněné černými závěsy vytvořili kdysi z jednoduchého jeviště profesionální scénu. Instalace obsahovala i základní scénické prvky osvětlení jeviště a nosné konstrukce truss trio. Pro komplexnost dodávky byl instalován víceméně variabilní zvuková aparatura s rozšířením o řadu bezdrátových, drátových a headset mikrofonů, včetně odposlechů.

Ostrava - Důl Michal

Předmětem dodávky byla stage venkovní varianta, variabilní nohy, včetně střechy a 4 plachet v barvách horníků z Ostravy.

Divadlo Kolín - Divadelní klub

Ušití nových jevištních opon, sufit a šál z těžkého sametu. Do divadelního klubu jsme šili řadu opon ať jednostranných tak oboustranných ze sametu s nižší gramáží.

Werk Arena Třinec - hokejová hala (blackout závěsy)

Do zbrusu nové arény jsme ušili, dle přání zákazníka, blackoutové závěsy do celkem 29 vstupů, kde byl požadavek na uchycení na lanka, které jsme poté zakryli dvěma sukýnkami. Do haly jsme také vytvořili závěs o rozměrech 50x30 m, který rozděluje ledovou plochu a tím zvýší možnosti použití arény.

Baletní taneční škola Brno - 640 m2 tanečních ploch

Do této baletní školy jsme dodávali speciální taneční povrch pro balet, který jsme instalovali do 4 sálů o celkové výměře 640 m2. Dodávka spočívala ve vyrovnání stávajícího podkladu, položení taneční podlahy, včetně montáže přechodových lišt. Taneční povrch zde byl celoplošně podlepen a při krajích svařen.

Bouzov

Atypický sál tohoto krásného místa znamenal instalaci obloukového závěsu děleného skrze světelné prvky, plus dodávka vstupního závěsu včetně kolejnic, vše laděno do elegantní zlaté barvy.

Vlachovice

Do této malebné vesnice jsme šili zcela nové opony. Robustní červená přední opona s harlekýnem ze sametu a poté boční šály a zadní horizont z moltonu. Uchycení na tkaničky a zkrácení na místě pro ideální délku opon.

Letovice

Kompletní rekonstrukce podlahy včetně pokládky baletního povrchu na pásky.

Habrovany

Akustické řešení, kde jsme prozatím dodávali do místní tělocvičny, fungující i pro kulturní akce. řešení s použitím akustických sametů a pevného systému uchycení.

Taneční studio Brno Dvořákova

Pro našeho klienta jsme vytvořili taneční povrch do nového tanečního studia v Brně na ulici Dvořákové, kde jsme baletizol podlepili pevnými oboustrannými páskami a poté přelepili horní transparentní páskou.

Orel kulturní dům

Pro tento kulturní dům bylo zvoleno komplexní řešení dodávky. Ušití zcela nových opon, instalace tahové tyče a rumpálového tahu, včetně vytvoření nové podlahy na jevišti.

obec Jívová

Komplexní výměna opon a kolejnic, zvolili jsme ruční ovládání kolejnic. U přední opony jsme zvolili ovládání lankové.

ZUŠ Němčina nad Hanou

Tato základní umělecká škola zvolila univerzální taneční povrch. Provedli jsme instalaci baletizolu na pásky.

Lubenec

Obec na cestě mezi Karlovými Vary a Prahou dostala tyto krásné modré závěsy z moltonu, včetně kolejnic na ruční ovládání.

Starý Hrozenkov

Kompletní obnova zadních horizontu, neboli opon nadstandardních výšek, vše do klasické černé barvy na míru zákazníkovi. .

obec Kratochvilka

Akustické řešení do kulturního sálu v krásné vesnici u Brna, obsahovalo sérii kolejnic, těžších sametů a dalších estetických provedení. Do krásné modré barvy. .

obec Loučka

Nová hlavní opona, kolejnicové systémy a akustické řešení látek do sálu pomocí těžkých sametů.

Polsko Gdańsk - taneční studio

Dodávka tanečního povrchu Consor do Polského Gdańsku

Slovensko obec Široké - Kulturní sál

Nové horizonty šedé barvy zdobící interiéry kulturního sálu v obci Široké na Slovensku.

Rajnochovice

Nová opona, harlekýn, vše provedeno z našeho sametu. .

Kozlany

Instalace lankové kolejnice na ruční ovládání, robustnější verze. .

Leskovec

Kompletní obnova látek na jevišti od opony až po boční opony s přizpůsobením na stávající systémy uchycení.

Halenkovice

Do této malebné u obce u Zlína jsme instalovali akustický těžký samet, včetně dodávky kolejnice a systému uchycení do nově zrekonstruovaného kulturního sálu. .

Horní Bečva

Obnova zadního látkového vykrytí jeviště včetně nových Sufit, vše v nadrozměrných velikostech, barva černá.

Hoštálková obec

Dodávka kompletní kolejnicové systémy, složité instalační prvky do sádro-kartonových stěn a kompletní jevištní látkové vybavení.

Březolupy

Dodávka malého rozsahu jednoho vstupního závěsu šitého ze středně těžkého sametu včetně kolejnice do vstupu sálu KD.

Čelčice

Do tohoto druhého největšího KD na Moravě jsme dodali část závěsů, které díky působení stáří již neplnili funkce, které by měli, proto byl dodán zadní závěs na jevišti s kvalitního sametu vínové barvy.

Hluk

Do tohoto krásného města jsme do nově zrekonstruovaného kina dodali a namontovali velkoformátové motorické projekční plátno, prvky pro uchycení kolejnic, nejmodernější kolejnicové systémy a látkové vybavení jak jeviště tak i sálu.

Kuničky

Obnova jeviště do moderní podoby si vyžádala obměnu kolejnicových systému a dodávku nových jevištních opon a bočních opon, vše na míru klientovi s důraz na krátkou dobu dodání.