Společnost Stardom Company nabízí řadu sofistikovaných řešení v oblasti jevištní techniky, počínaje kolejnicovými systémy, motory, tahy, truss konstrukcemi včetně dodávek světelné, zvukové a projekční techniky. V této oblasti provádíme komplexní řešení, včetně uvedení celého sortimentu do provozu. Jsme schopni vybavit téměř jakékoliv prostory a vše tvoříme na klíč.

Společnost Stardom Company nabízí řadu sofistikovaných řešení v oblasti jevištní techniky, počínaje kolejnicovými systémy, motory, tahy, truss konstrukcemi včetně dodávek světelné, zvukové a projekční techniky. V této oblasti provádíme komplexní řešení, včetně uvedení celého sortimentu do provozu. Jsme schopni vybavit téměř jakékoliv prostory a vše tvoříme na klíč.

Podesty

Jevištní podesty jsou jevištní a tribunový systém s certifikací TÜV. Jedná se o kvalitní systém jevištních podest, které lze použít jak pro vnitřní, tak pro venkovní prostory s velkou škálou možností úprav a příslušenství. Standardní rozměr je 2×1 m a 1×1 m. Samozřejmostí je i výroba atypických rozměrů.
Tento systém je také vhodný pro vytvoření elevace (stupňovitého hlediště). K podestám je nutné objednat fixní nebo teleskopickou sadu nohou. U teleskopických noh můžete pracovat s podii ve výšce od 20 do 200 cm. Tuto výhodu oceníte, pokud budete pódium používat na výškově různorodých podkladech.

Mimo standartních barevných odstínů, lze na poptávku nabídnout i další barevné varianty, dle Vašeho přání. Je tedy na Vás, zda zvolíte standartní řešení nebo zcela atypické. Vysoká garantovaná nosnost této podesty/stage vám zajistí velice sofistikované řešení, které díky své kvalitě bude dlouho sloužit.

Image

Truss Systémy

V současnosti se stává systém truss a jeho řešení standardem ve světě zábavy. Díky tomuto efektnímu systému dokážete vytvořit i složité konstrukční řešení. Z trussových konstrukcí lze vytvořit velice kvalitní střechy, které jsou doplňkem pro venkovní stage. Střechy jsou vysoce sofistikované řešení, ke kterému lze získat řadu doplňků. V naší nabídce naleznete mnoho typizovaných a atypických trussových řešení.

Trussová řešení jsou vhodná pro rentalové společnosti v oblasti zábavy, města/obce, výstavnictví, show event agentury a další kulturní organizace.
Všechna trussové řešení vytváříme přímo na přání zákazníka, napište si o něj

Vyberte variantu:

Světla a Zvuk

Komplexní možnost dodání od rojektové dokumentace, přes hrubou instalaci až po finální instalaci koncových prvků a naprogramování. Jsme schopni zajistit a dodat v oblasti scénického svícení světla typu Halogen, Led (pletové bílé, barevné RGB), pohyblivé automatické světlené hlavy včetně systému řízení světelného pultu. V oblasti zvuku dodáváme reproduktory, kompletně zvukové příslušenství jako jsou mikrofony, head set sady, odposlechy, bass reproduktory, Line Array systémy, RACKY včetně profesionálních zvukových pultu a možnosti například dalších přípojných míst v místnosti. Vše na klíč.

Image

Kolejnice

Kolejnicové systémy navrhujeme vždy s důrazem na požadavek klienta a dané požadavky, které budou na tuto kolejnici kladeny. Umíme kolejnice ruční, lankové a i motorické, vše děláme na klíč a kolejnice umíme v jakékoliv barvě.

Použití kolejnic pro společnosti v oblasti zábavy, města/obce, výstavnictví, show event agentury a další kulturní organizace. Všechna trussové řešení vytváříme přímo na přání zákazníka, napište si o něj.

Projekční plochy

Vysokofrekvenční svařovací stroje zaručují projekční plochy jakýchkoliv rozměrů při minimální viditelnosti svaru. V naší nabídce najdete také kino plochy v kvalitě bez svaru. Dle požadavků zákazníka zajistíme vhodnou variantu šitou na míru.
Dokážeme vytvořit atypické tvary, jako kopule, mnohoúhelníky a další, kde vynikne efekt projekce. Současně nabízíme netradiční varianty, jako je projekce na podlahovinu. K projekční ploše dodáváme kompletní příslušenství jako je vykrytí a rámy.

Projekční plochy je možné vytvořit i ve velkých formátech, tj. rozměry nad 10 m. Plátna nabízíme mobilní (lehce složitelná) nebo fixní. U fixních projekčních pláten je nutné se rozhodnout, zda lépe využijete rolovací plátno nebo fixní uchycení v rámu.

Image

Elevace Hlediště – Tribuna

V rámci našeho technického zázemí jsme schopni dodat elevace nebo tribunu do hlediště at už kulturních sálu, tak i divadel a dalších. Systém elevace je jednoduchý, rychle složitelný a demontovatelný systém, který umožnuje v případě potřeby si elevaci, tribunu, přestavět na podium nebo lze zachovat dlouhodobě jako tribunový systém.

Díky jednoduchosti instalace a skladování zvládnou obsluhu 2 lidí a vy máte profesionální řešení ve vysokém standardu. K elevacím dodáváme kompletní příslušenství, případně jsme schopni na základě požadavku zákazníka vytvořit doplněk dle jeho přání. Stadndardními doplňky jsou: Bezpečnostní zábradlí, jevištní schody, vyrovnávací doplňky skrze nerovný terén, fixní prvky, okopové lišty, atd. Také v rámci estetičnosti na přání klienta můžeme sjednotit vzhled celé tribuny, elevace, tribuny demontovatelnými okopovými lištami korespondujícími s horní nášlapnou deskou. Vysoká nosnost jednotlivých segmentu zaručena.

Rumpálové tahy

Rumpálový tah slouží k zavěšování dekorací, projekčních pláten a kulis. Instalace prvků je jednoduchá díky sérii kladek a lanka, které jsou zavěšeny na stropě. Pomocí ovládacího systému, umístěného zboku na zdi, lze otočnými pohyby zvedat a spouštět zavěšenou tyč.

Každý tah má svoji garantovanou únosnost, zajišťujeme také jejich revize. Vytváříme optimální řešení podle přání a požadavků každého zákazníka, těšíme se na spolupráci.

Image